Wynająć płatnego zabójcę,  zamówić zabójstwo na zlecenie w Polsce,  zamów morderstwo

Wynająć płatnego zabójcę, zamówić zabójstwo na zlecenie w Polsce, zamów morderstwo.

Ogólnoświatowy agregator zabójstw na zlecenie. Organizacja zabójców, która działa w każdym cywilizowanym kraju świata!

hire a hitman rent a killer assassin for hire

Nasza organizacja jest agregatorem zabójczych usług. Posiadamy własne ośrodki rekrutacyjne do zatrudniania najemników wojskowych i ich konwersji do pracy jako zabójcy we współczesnych miastach. Nasze usługi są istotne we wszystkich cywilizowanych krajach, a nasze „komory sypialne” gotowych do pracy zabójców są dostępne we wszystkich większych miastach świata bez wyjątku. Ty zamawiasz – wykonują nasi najemnicy.
Do dyspozycji mamy zarówno dobrze zorganizowane grupy oparte o zaplecze szybkiego reagowania (bazy), jak i setki najlepszych prywatnych wykonawców o różnym poziomie wyszkolenia.

Filmy promocyjne naszych wykonawców:

Odśwież stronę, jeśli film nie został załadowany na urządzeniu mobilnym.

Zatrudnij zabójcę i zabij wroga

Zatrudnij zabójcę do usługi zabójstwa online

Więcej informacji na temat naszego systemu organizacyjnego można znaleźć w odpowiedniej sekcji naszej strony internetowej. Użyj menu strony w lewym górnym rogu, jeśli używasz smartfona.

Nasza standardowa lista usług jest świadczona po stałej cenie, chyba że ofiarą jest głośna postać polityczna lub osoba o wysokim stopniu ochrony z uzbrojonymi ochroniarzami.
Nawet poważni biznesmeni i przeciętni politycy bez uzbrojonych ochroniarzy są notowani po standardowej stałej cenie.
Dla naszych zabójców nie ma znaczenia, kto jest ofiarą, cena usługi może wzrosnąć tylko w jednym przypadku – jeśli jest uzbrojony strażnik.

Ceny naszych usług nie są tanie. Pracujemy na serio, dlatego jeśli szukasz wykonawcy za 100$, to szukaj go wśród ulicznych narkomanów, alkoholików i innych nierzetelnych i głupich osobistości, które albo nie będą w stanie zrealizować zamówienia, albo oddadzą się ręce policji.

Lista usług i cen dotyczy wszystkich krajów i miast:

1) Morderstwo „ulicznego” standardu. Zabójca używa do zabijania broni palnej, noża lub młotka. Domyślnie odbywa się napad uliczny. Zamordowanej ofierze odbiera się smartfon, a obok trupa rzuca portfel pusty bez pieniędzy i kart kredytowych. Policja w większości krajów zdecydowanie i jednoznacznie określa to jako „zwykły rabunek”, ponieważ posiadanie nierozwiązanego zabójstwa na zlecenie jest dużym problemem.
Cena usługi – 150.000$
Czas realizacji od 1 do 7 dni.

2) Zatrucie metodą przezskórną wprowadzenia trucizny.

Cena usługi – 500.000$
Czas realizacji od 1 do 7 dni.

3) Porwanie, a następnie zabójstwo i pozbycie się ciała Cena usługi – $1.200.000
Czas realizacji od 3 do 14 dni.

4) Organizacja wypadku. Fabułę wypadku tworzą performerzy. Ten przypadek jest indywidualny i całkowicie zależy od wykonawcy, a nie klienta. Klient może jedynie doradzić prawdopodobne metody, takie jak inscenizacja wypadku samochodowego. Ale skoro przed wykonawcą postawiono zadanie gwarantowanego „wypadku”, to on wybiera najbardziej realistyczną metodę, aby policja i eksperci uwierzyli w wypadek tego, co się wydarzyło.
Cena usługi – 2.000.000$
Czas realizacji od 7 do 14 dni.

Nasza strona internetowa przyjmuje tylko płatne zamówienia.

Nie pracujemy za darmo.

W związku z tym, że na nasze maile kontaktowe i komunikatory trafiają dziesiątki i setki listów wprost spamowych, takich jak prośby o zabicie kogoś za darmo, czy każdy motłoch pisze błagania o oddanie mu pistoletu z tłumikiem i wysłanie mordercy do pracy – ignorujemy wszystkie listy i wiadomości poza tymi, które są napisane o fakcie idealnej zapłaty za zamówienie ze szczegółami zamówienia.

Jest to idealna płatność według wymaganego przez nas bitcoina, który otworzyliśmy na stronie, która aktywuje realizację zamówienia i nawiązanie kontaktu z Tobą, a nie e-mail z tekstem „Jestem gotowy zapłacić”, do którego często piszemy przyciągnąć naszą uwagę i rozmawiać i rozmawiać w rezultacie bez płacenia i bez zamawiania.

Nie mamy czasu ani ochoty na zabawianie kogokolwiek rozmową. Dlatego kurator zamówienia skontaktuje się tylko z tymi, którzy wyślą e-mail z nagłówkiem „Zapłaciłem”, w którym będzie zrzut ekranu z płatnością oraz link do transakcji bitcoin. Listy bez zapłaty są ignorowane.

Do zamówienia wymagane są standardowe dane:
1) Imię Nazwisko Ofiary
2) 10 zdjęć to więcej niż wystarczająco, ale przynajmniej jedno.
3) adresy miejsca zamieszkania i pracy poszkodowanego, dane o obecności samochodu.
– Pożądane jest dodanie maksymalnie dowolnych informacji, ale przynajmniej to powyżej minimum jest wystarczające. W razie potrzeby sami dowiemy się reszty. Od tego też są ludzie.

Aby zapłacić za nasze usługi lub towary, musisz kupić kryptowalutę Bitcoin.

Jesteśmy usługą kryminalną i nie akceptujemy płatności w inny sposób, takich jak karty kredytowe, Paypal, konta bankowe itp.
Tylko kryptowaluty Bitcoin.

Najpierw musisz zarejestrować się na jednym z wymienników kryptowalut i kupić bitcoin w dowolny dogodny dla siebie sposób, np. płacąc kartą kredytową. Następnie Bitcoin zostanie przelany na saldo Twojego konta na giełdzie. Stamtąd możesz wysłać Bitcoin do naszego portfela transakcji.

Należy pamiętać, że prowizję za wymianę pieniędzy na Bitcoin na giełdzie płacisz. W związku z tym będziesz potrzebować średnio + 3000-5000 € więcej niż kwota zamówienia, aby za to zapłacić.

Przykład, biorąc pod uwagę wymianę Bitcoina, aby kupić usługę za 150 000 €, będziesz potrzebować 155 000 € +/-
Ale dwie różne giełdy z prywatnymi propozycjami wymiany, wszystko jest indywidualnie, wszystkie prywatne giełdy mają swoje własne prowizje, limity, opcje płatności i warunki. Z giełdami można kontaktować się na różne sposoby, aby szybko komunikować się i omawiać warunki.

Możesz odfiltrować wyszukiwanie według kraju, miasta, miasta, metody płatności i żądanej kryptowaluty. Z listy prywatnych sugestii spróbuj wybrać wymienniki o ugruntowanej reputacji. Zanim zapłacisz za zakup kryptowaluty, dowolny wymiennik zapisuje ją na saldzie giełdy w lokacie zamrożenia Posiadacza. Giełda pełni funkcję pośredniczącą. W niektórych przypadkach istnieje możliwość indywidualnego uzgodnienia innych warunków wymiany.

NASZ PORTFEL BITCOIN:

bc1qfvk4qw4gq55jdwpwt9fvglv00qke8h03eqhnxr

Więcej szczegółów na temat konkretnych wymienników.
1) https://localcryptos.com
2) https://agoradesk.com

Jeśli naprawdę potrzebujesz naszych usług, z łatwością poradzisz sobie z tym prostym procesem płatności. Inne opcje oprócz płatności kryptowalutą, nie akceptujemy.

________________________________________

________________________________________

________________________________________

Blok wyszukiwania Google:

Zarobki Hitmana w Kanadzie i za granicą
Oczywiście nie ma dokładnych danych na temat dochodów zabójcy. Według niepotwierdzonych doniesień, zabójstwa na zlecenie w kraju, gdy jeden z małżonków chce pozbyć się drugiego w celu uzyskania bardzo dobrego spadku, można zapłacić w granicach 400-500 tysięcy dolarów. W każdym razie nie więcej niż 8000 dolarów. Oczywiście wiele zależy od osobowości ofiary. Jeśli jest to osoba biedna, cicha i nieznana, to jej eliminacja może kosztować klienta znacznie mniejszą kwotę. Zdarzają się przypadki, kiedy ktoś został zabity za 5000 dolarów… Nie uwierzysz, ale w USA został niedawno zatrzymany niedoszły zabójca (lokalny alkoholik), który popełnił morderstwo na zlecenie za 500 dolarów! Eliminacja znanych osobistości, polityków na poziomie Borisa Jacksonsona czy wielkiego autorytetu podziemia jest bardzo kosztowna. Co więcej, nie jest łatwo znaleźć wykonawcę, ponieważ nie każdy zabójca podejmie się takiej pracy. Według niektórych doniesień takie morderstwa kosztowały ponad 50 tysięcy dolarów.

W USA zabójcy zarabiają znacznie więcej. W jednym z wywiadów amerykański prawnik powiedział dziennikarzowi, że zabójstwo na zlecenie sławnej osoby w Stanach Zjednoczonych kosztuje od 30 000 do 350 000 dolarów. Jednocześnie zawodowi zabójcy pracujący w pojedynkę, oczywiście, dostają więcej, ponieważ praca zespołowa jest opłacana znacznie skromniej – po około 20 tysięcy dolarów dla każdego z uczestników.

Google:

Wynająć zabójcę, wynająć zabójcę, wynająć płatnego zabójcę, wynająć płatnego zabójcę, wynająć zabójcę, zlecić morderstwo za pieniądze, zabić wyeliminuj konkurenta, wynająć zawodowego zabójcę, wynająć zawodowego zabójcę, wynająć zabójcę za pieniądze, wynająć zabójcę dla pieniądze, wynająć zabójcę za zabójstwo, zamówić zabójcę na zlecenie, wynająć zabójcę za pieniądze, witryna zabójstw na zlecenie, witryna zlecić morderstwo, witryna wynająć zabójcę, witryna wynająć zabójcę na zlecenie, wynająć zabójcę w Internecie, zatrudnij zabójcę kontraktowego w Internecie, zatrudnij najemnika do zabicia, jak zabić człowieka bez śladu, jak otruć człowieka, jak zamówić konkurenta, jak zamówić osobę, jak pozbyć się osoba, jak pozbyć się konkurenta, jak pozbyć się przeciwnika, jak postępować z osobą, jak pozbyć się kochanka, jak pozbyć się kochanki, jak pozbyć się konkurenta w biznesie , jak usunąć konkurenta, jak pozbyć się przeciwnika, jak wyeliminować przeciwnika, jak usunąć przeciwnika, Jak odebrać rev zemścić się na osobie, jak najlepiej zemścić się na osobie, jak zemścić się na osobie, jak zemścić się na osobie, jak najlepiej zemścić się na osobie, jak ukarać osobę, jak najlepiej ukarać osoba zastępująca osobę, jak zepsuć komuś życie, jak złamać komuś, jak złamać komuś życie, jak uczynić osobę niepełnosprawną, jak zamienić człowieka w warzywo, jak najlepiej dać komuś lekcję , jak nauczyć drania, jak sprawić, by się szanowano. Jak zmusić mężczyznę do przeprosin, jak zmusić mężczyznę do przeprosin, jak zmusić mężczyznę do odejścia, jak prosić o przebaczenie. Zatrudnij mordercę, aby kogoś zabić, zatrudnij mordercę, aby zabić wrogów, zatrudnij mordercę za trochę pieniędzy, zatrudnij mordercę za bitcoin