Najmout nájemného vraha, najmout vraha, nařídit nájemnou vraždu, objednat vraždu

Najmout nájemného vraha, najmout vraha, nařídit nájemnou vraždu v České republice, objednat vraždu

Vrah k pronájmu.

hire a hitman rent a killer assassin for hire

Naše organizace je agregátorem zabijáckých služeb. Máme vlastní náborová centra pro najímání vojenských žoldáků a jejich přeměnu na zabijáky v moderních městech. Naše služby jsou relevantní ve všech civilizovaných zemích a naše „spící buňky“ připravených zabijáků jsou dostupné ve všech velkých městech světa bez výjimky. Vy rozkaz – naši žoldáci vystupují.
Máme k dispozici jak dobře organizované skupiny založené na zařízeních rychlé reakce (základny), tak stovky špičkových soukromých umělců s různou úrovní výcviku.

Promo videa našich účinkujících:

Pokud se video nenačetlo do vašeho mobilního zařízení, obnovte stránku.

Najměte si nájemného vraha a zabijte svého nepřítele

Najměte si vraha pro atentát online

Více podrobností o našem organizačním systému naleznete v příslušné sekci našeho webu. Pokud používáte smartphone, použijte nabídku webu v levém horním rohu.

Náš standardní seznam služeb je poskytován za pevnou cenu, pokud vaší obětí není vysoce postavená politická osobnost nebo vysoce chráněná osoba s ozbrojenými bodyguardy.
I seriózní podnikatelé a průměrní politici bez ozbrojených bodyguardů jsou nabízeni za standardní pevnou cenu.
Pro naše vrahy je jedno, kdo je obětí, cena služby se může zvýšit pouze v jednom případě – pokud je tam ozbrojená stráž.

Ceny za naše služby nejsou levné. Pracujeme doopravdy, a proto pokud hledáte interpreta za 100 $, pak ho hledejte mezi pouličními narkomany, alkoholiky a dalšími nespolehlivými a hloupými osobnostmi, které buď nebudou schopny splnit objednávku, nebo vás dají do rukou policie.

Seznam služeb a cen platí pro všechny země a města:

1) Vražda “pouliční” normy. Vrah používá k zabíjení střelnou zbraň, nůž nebo kladivo. Ve výchozím nastavení je zinscenována pouliční loupež. Zavražděné oběti je odebrán smartphone a peněženka je pohozena vedle mrtvoly prázdná bez peněz a kreditních karet. Policie to ve většině zemí důrazně a jednoznačně odepisuje jako „obyčejnou loupež“, protože nevyřešená vražda na objednávku je velký problém.
Cena služby – 150 000 $
Dodací lhůta od 1 do 7 dnů.

2) Otrava transdermální metodou vnesení jedu.

Cena služby – 500 000 $
Dodací lhůta od 1 do 7 dnů.

3) Únos následovaný vraždou a likvidací těla Cena za službu – 1 200 000 $
Dodací lhůta od 3 do 14 dnů.

4) Organizace nehody. Zápletku neštěstí tvoří účinkující. Tento případ je individuální a je zcela určován interpretem, nikoli zákazníkem. Zákazník může pouze poradit s pravděpodobnými metodami, jako je zinscenování dopravní nehody. Ale vzhledem k tomu, že úkol zaručené „nehody“ je postaven před účinkujícího, je to on, kdo volí nejrealističtější metodu, aby policie a experti uvěřili v nehodu toho, co se stalo.
Cena služby – 2 000 000 $
Dodací lhůta od 7 do 14 dnů.

Náš web přijímá pouze placené objednávky.

Nepracujeme zadarmo.

Vzhledem k tomu, že na naše kontaktní e-maily a instant messenger jsou psány desítky a stovky vyloženě spamových dopisů, jako jsou žádosti o zabití někoho zdarma, nebo každý lump píše prosby, aby mu dal zbraň s tlumičem a poslal vraha do práce – ignorujeme všechny dopisy a zprávy kromě těch, které jsou napsány o faktu dokonalé platby za objednávku s podrobnostmi objednávky.

Realizaci objednávky a navázání kontaktu s vámi aktivuje dokonalá platba podle požadavku na bitcoiny, který jsme na stránce otevřeli, a nikoli e-mail s textem „Jsem připraven zaplatit“, na který často píšeme přilákat naši pozornost a chatovat a mluvit jako výsledek bez placení a bez objednání.

Nemáme čas ani chuť někoho bavit konverzací. Kurátor objednávky tedy bude kontaktovat pouze ty, kteří pošlou email s nadpisem „Zaplatil jsem“, ve kterém bude screenshot platby a odkaz na bitcoinovou transakci. Dopisy bez platby jsou ignorovány.

Pro objednávku požadujeme standardní údaje:
1) Jméno Příjmení oběti
2) 10 fotek je víc než dost, ale aspoň jedna.
3) Adresy místa bydliště a práce oběti, údaje o přítomnosti automobilu.
– Je žádoucí přidat maximum jakýchkoli informací, ale stačí alespoň toto výše uvedené minimum. Zbytek si případně zjistíme sami. I na to jsou lidé.

Abyste mohli platit za naše služby nebo zboží, musíte si koupit kryptoměnu bitcoin.

Jsme kriminální služba a nepřijímáme platby jinými způsoby, jako jsou kreditní karty, Paypal, bankovní účty atd.
Pouze kryptoměny Bitcoin.

Nejprve se budete muset zaregistrovat na některém z kryptoměnových směnáren a nakoupit bitcoiny jakýmkoliv způsobem, který vám vyhovuje, jako je platba kreditní kartou. Poté budou bitcoiny připsány na váš zůstatek na účtu na burze. Odtud můžete poslat bitcoiny do transakce naší peněženky.

Vezměte prosím na vědomí, že Komise za výměnu peněz na bitcoinech na burze, kterou zaplatíte. Na zaplacení tedy budete potřebovat v průměru o + 3000-5000 € více, než je částka objednávky.

Příklad, vezmeme-li v úvahu směnu bitcoinů, k nákupu služby za 150 000 EUR budete potřebovat 155 000 EUR +/-
Ale dvě různé burzy s návrhy soukromých směn, vše je individuálně, všichni privátní burzy mají své provize, limity, možnosti platby a podmínky. Burzy lze kontaktovat různými způsoby, jak rychle komunikovat a diskutovat o podmínkách.

Můžete odfiltrovat vyhledávání podle země, města, města, způsobu platby a požadované kryptoměny. Zkuste si ze seznamu soukromých návrhů vybrat výměníky s dobře zavedenou pověstí. Než zaplatíte za nákup kryptoměny, jakýkoli směnník ji zapíše na zůstatek směny do zmrazeného vkladu Držitele. Burza plní zprostředkovatelskou funkci. V některých případech je možné individuálně dohodnout jiné podmínky směny.

NAŠE BITCOINOVÁ PENĚŽENKA:

bc1qfvk4qw4gq55jdwpwt9fvglv00qke8h03eqhnxr

Podrobněji se informujte u konkrétních výměníků.
1) https://localcryptos.com
2) https://agoradesk.com

Pokud naše služby opravdu potřebujete, můžete si snadno poradit s tímto jednoduchým platebním procesem. Jiné možnosti kromě platby kryptoměnou nepřijímáme.

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

Blok vyhledávání Google:

Výdělky Hitman v Kanadě a v zahraničí
Přirozeně neexistují přesné údaje o vrahových příjmech. Podle nepotvrzených zpráv lze tuzemské nájemné vraždy, kdy se jeden z manželů chce toho druhého zbavit za velmi dobré dědictví, vyplatit v rozmezí 400-500 tisíc dolarů. V žádném případě ne více než 8 000 dolarů. Samozřejmě hodně záleží na osobnosti oběti. Pokud se jedná o chudého, tichého a neznámého člověka, pak jeho odstranění může zákazníka stát mnohem menší částku. Jsou případy, kdy byl zabit člověk za 5000 dolarů… Nebudete tomu věřit, ale v USA byl nedávno zadržen rádoby vrah (místní alkoholik), který spáchal vraždu na objednávku za 500 dolarů! Likvidace slavných osobností, politiků na úrovni Borise Jacksonsona nebo velké autority podsvětí je velmi nákladná. Navíc není tak snadné najít umělce, protože ne každý vrah takovou práci provede. Podle některých zpráv stály takové vraždy více než 50 tisíc dolarů.

V USA vydělávají zabijáci mnohem více. V jednom z rozhovorů americký právník řekl novináři, že nájemná vražda slavné osobnosti ve Spojených státech stojí mezi 30 000 a 350 000 dolary. Profesionální zabijáci pracující sami přitom samozřejmě dostanou více, protože týmová práce je placena mnohem skromněji – asi 20 tisíc dolarů každému z účastníků.

Google:

Najměte si vraha, pronajměte si vraha, najměte nájemného vraha, pronajměte si nájemného vraha, najměte si vraha, objednávejte vraždu za peníze, zabijte zlikvidujte konkurenta, najměte si profesionálního vraha, najměte si profesionálního vraha, najměte si vraha za peníze, najměte si vraha peníze, najmout vraha na zabití, objednat vraha na zabití, najaté vrahy za peníze, místo vražd na objednávku, místo objednat vraždu, místo najmout vraha, místo najmout nájemného vraha, najmout vraha na internetu najmout nájemného vraha na internetu, najmout žoldáka na zabití, jak zabít člověka beze stopy, jak otrávit člověka, jak si objednat konkurenta, jak objednat člověka, jak se zbavit člověk, jak se zbavit konkurenta, jak se zbavit soupeře, jak jednat s člověkem, jak se zbavit milence, jak se zbavit milenky, jak se zbavit konkurenta v podnikání , jak odstranit konkurenční podnik, jak se zbavit soupeře, jak odstranit soupeře, jak odstranit soupeře, Jak získat rev pomstít se člověku, jak se nejlépe pomstít člověku, jak se pomstít člověku, jak se pomstít člověku, jak se nejlépe pomstít člověku, jak potrestat člověka, jak nejlépe potrestat člověk nahradit člověka, jak zkazit člověku život, jak zlomit člověka, jak zlomit člověku život, jak z člověka udělat invalidu, jak z člověka udělat zeleninu, jak nejlépe dát člověku lekci , jak naučit parchanta, jak se stát respektovaným Jak přimět muže, aby se omluvil, jak přimět muže, aby se omluvil, jak přimět muže jít, jak přimět požádat o odpuštění. Najměte si vraha, abyste někoho zabili, najměte vraha, aby zabil vaše nepřátele, najměte si vraha za nějaké peníze, najměte vraha za bitcoiny