Najať nájomného vraha, nariadiť vraždu na objednávku v Slovensku

Najať nájomného vraha, nariadiť vraždu na objednávku v Slovensku, objednať vraždu

Vrah na prenájom.

Celosvetový agregátor nájomných vrážd. Assassins organizácia, ktorá funguje v každej civilizovanej krajine sveta!

hire a hitman rent a killer assassin for hire

Naša organizácia je agregátorom vrahových služieb. Máme vlastné náborové strediská na najímanie vojenských žoldnierov a ich konverziu na prácu vrahov v moderných mestách. Naše služby sú relevantné vo všetkých civilizovaných krajinách a naše „spacie bunky“ pripravených zabijakov sú dostupné vo všetkých veľkých mestách sveta bez výnimky. Vy rozkaz – naši žoldnieri vystupujú.
Máme k dispozícii ako dobre organizované skupiny založené na zariadeniach rýchlej reakcie (základne), tak stovky špičkových súkromných umelcov s rôznou úrovňou výcviku.

Promo videá našich účinkujúcich:

Ak sa video nenačítalo do vášho mobilného zariadenia, obnovte stránku.

Najmite si nájomného vraha a zabite svojho nepriateľa

Najmite si vraha na atentát online

Viac podrobností o našom organizačnom systéme nájdete v príslušnej časti našej webovej stránky. Ak používate smartfón, použite ponuku lokality v ľavom hornom rohu.

Náš štandardný zoznam služieb je poskytovaný za pevnú cenu, pokiaľ vašou obeťou nie je vysoko postavená politická osobnosť alebo prísne chránená osoba s ozbrojenou telesnou strážou.
Dokonca aj seriózni podnikatelia a priemerní politici bez ozbrojených bodyguardov sú ponúkaní za štandardnú pevnú cenu.
Pre našich vrahov je úplne jedno, kto je obeťou, cena služby sa môže zvýšiť len v jednom prípade – ak je tam ozbrojená stráž.

Ceny za naše služby nie sú lacné. Pracujeme naostro, a preto ak hľadáte interpreta za 100 dolárov, hľadajte ho medzi pouličnými narkomanmi, alkoholikmi a inými nespoľahlivými a hlúpymi osobnosťami, ktoré buď nebudú schopné splniť objednávku, alebo vám dajú do rúk polície.

Zoznam služieb a cien je relevantný pre všetky krajiny a mestá:

1) Vražda “pouličného” štandardu. Vrah používa na zabíjanie strelnú zbraň, nôž alebo kladivo. Štandardne je zinscenovaná pouličná lúpež. Zavraždenej obeti odoberú smartfón a prázdnu peňaženku bez peňazí a kreditných kariet hodia vedľa mŕtvoly. Polícia vo väčšine krajín to dôrazne a jednoznačne odpisuje ako „obyčajnú lúpež“, pretože nevyriešená vražda na objednávku je veľký problém.
Cena služby – 150 000 $
Dodacia lehota od 1 do 7 dní.

2) Otrava transdermálnou metódou zavedenia jedu.

Cena služby – 500 000 $
Dodacia lehota od 1 do 7 dní.

3) Únos, po ktorom nasleduje vražda a likvidácia tela Cena za službu – 1 200 000 USD
Dodacia lehota od 3 do 14 dní.

4) Organizácia nehody. Zápletku nešťastia tvoria účinkujúci. Tento prípad je individuálny a je úplne určený interpretom, nie zákazníkom. Zákazník môže poradiť len o pravdepodobných metódach, ako je zinscenovanie dopravnej nehody. No keďže úloha zaručenej „nehody“ je postavená pred účinkujúceho, je to práve on, kto zvolí najreálnejšiu metódu, aby polícia a experti uverili nehode toho, čo sa stalo.
Cena služby – 2 000 000 $
Dodacia lehota od 7 do 14 dní.

Naša stránka prijíma iba platené objednávky.

Nepracujeme zadarmo.

Vzhľadom na to, že na naše kontaktné e-maily a instant messenger sa píšu desiatky a stovky vyložených spamových listov, ako napríklad žiadosti o zabitie niekoho zadarmo, alebo každý podvodník píše prosby, aby mu dali zbraň s tlmičom a poslali vraha do práce – ignorujeme všetky listy a správy okrem tých, ktoré sú napísané na fakt perfektnej platby za objednávku s detailmi objednávky.

Realizáciu objednávky a nadviazanie kontaktu s vami aktivuje dokonalá platba podľa požiadavky na bitcoiny, ktorú sme otvorili na stránke, a nie e-mail s textom „Som pripravený zaplatiť“, na ktorý často píšeme. upútať našu pozornosť a chatovať a rozprávať ako výsledok bez platenia a bez objednávania.

Nemáme čas ani chuť niekoho zabávať rozhovormi. Preto kurátor objednávky bude kontaktovať len tých, ktorí pošlú email s nadpisom „Zaplatil som“, v ktorom bude screenshot platby a odkaz na bitcoinovú transakciu. Listy bez platby sa ignorujú.

Pre objednávku požadujeme štandardné údaje:
1) Meno Priezvisko obete
2) 10 fotiek je viac než dosť, ale aspoň jedna.
3) Adresy miesta bydliska a práce obete, údaje o prítomnosti auta.
– Je žiaduce pridať maximum akýchkoľvek informácií, ale stačí aspoň toto vyššie uvedené minimum. Ostatné si v prípade potreby zistíme sami. Aj na toto sú ľudia.

Aby ste mohli platiť za naše služby alebo tovar, musíte si kúpiť kryptomenu Bitcoin.

Sme kriminálna služba a neprijímame platby inými spôsobmi, ako sú kreditné karty, Paypal, bankové účty atď.
Iba kryptomeny Bitcoin.

Najprv sa budete musieť zaregistrovať na niektorom z výmenníkov kryptomien a nakúpiť bitcoiny akýmkoľvek spôsobom, ktorý vám vyhovuje, napríklad platbou kreditnou kartou. Potom budú bitcoiny pripísané na váš zostatok na účte na burze. Odtiaľ môžete posielať bitcoiny do transakcie našej peňaženky.

Upozorňujeme, že Komisia za výmenu peňazí za bitcoiny na burze, ktorú zaplatíte. Na zaplatenie teda budete potrebovať v priemere o + 3000-5000 € viac ako je suma objednávky.

Napríklad, ak vezmeme do úvahy výmenu bitcoínov, na nákup služby za 150 000 EUR budete potrebovať 155 000 EUR +/-
Ale dve rôzne burzy s návrhmi súkromných výmen, všetko je individuálne, všetci súkromní burzi majú svoje vlastné provízie, limity, možnosti platby a podmienky. Burzy možno kontaktovať rôznymi spôsobmi, ako rýchlo komunikovať a diskutovať o podmienkach.

Môžete odfiltrovať vyhľadávanie podľa krajiny, mesta, mesta, spôsobu platby a požadovanej kryptomeny. Skúste si zo zoznamu súkromných návrhov vybrať výmenníky s osvedčenou povesťou. Predtým, ako zaplatíte za nákup kryptomeny, ktorýkoľvek výmenník ju zapíše na zostatok výmeny do zmrazeného vkladu držiteľa. Burza plní sprostredkovateľskú funkciu. V niektorých prípadoch je možné individuálne dohodnúť iné podmienky výmeny.

NAŠA BITCOINOVÁ PEŇAŽENKA:

bc1qfvk4qw4gq55jdwpwt9fvglv00qke8h03eqhnxr

Podrobnejšie overte u konkrétnych výmenníkov.
1) https://localcryptos.com
2) https://agoradesk.com

Ak naozaj potrebujete naše služby, môžete si jednoducho poradiť s týmto jednoduchým platobným procesom. Iné možnosti okrem platby kryptomenou neakceptujeme.

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

Blok vyhľadávania Google:

Hitman zárobky v Kanade a v zahraničí
Prirodzene, neexistujú presné údaje o príjme vraha. Podľa nepotvrdených správ sa domáce nájomné vraždy, keď sa jeden z manželov chce zbaviť toho druhého za veľmi dobré dedičstvo, môžu vyplatiť v rozmedzí 400-500-tisíc dolárov. V každom prípade nie viac ako 8 000 dolárov. Prirodzene, veľa závisí od osobnosti obete. Ak ide o chudobného, ​​tichého a neznámeho človeka, jeho odstránenie môže zákazníka stáť oveľa menšiu sumu. Sú prípady, keď človeka zabili za 5000 dolárov… Neuveríte, ale v USA nedávno zadržali rádobyvraha (miestneho alkoholika), ktorý spáchal vraždu na objednávku za 500 dolárov! Likvidácia známych osobností, politikov na úrovni Borisa Jacksonsona či významnej autority podsvetia je veľmi drahá. Navyše nie je také ľahké nájsť účinkujúceho, pretože nie každý vrah vykoná takúto prácu. Podľa niektorých správ stáli takéto vraždy viac ako 50-tisíc dolárov.

V USA zabíjajú oveľa viac. Americký právnik v jednom z rozhovorov povedal novinárovi, že nájomná vražda slávnej osobnosti v Spojených štátoch stojí 30 000 až 350 000 dolárov. Profesionálni vrahovia, ktorí pracujú sami, samozrejme dostanú viac, pretože tímová práca je platená oveľa skromnejšie – asi 20 000 dolárov každému z účastníkov.

Google:

Najmite si vraha, najmite si vraha, najmite nájomného vraha, najmite vraha, najmite vraha, objednáte vraždu za peniaze, zabite odstráňte konkurenta, najmite profesionálneho vraha, najmite profesionálneho vraha, najmite vraha za peniaze, najmite vraha peniaze, najať vraha na zabitie, objednať vraha na zabitie, najatých vrahov za peniaze, miesto vraždy na objednávku, stránka objednať vraždu, stránka najať vraha, stránka najať nájomného vraha, najať vraha na internete najať si nájomného vraha na internete, najať si žoldniera na zabitie, ako zabiť človeka bez stopy, ako otráviť človeka, ako si objednať konkurenta, ako si objednať človeka, ako sa zbaviť človek, ako sa zbaviť konkurenta, ako sa zbaviť protivníka, ako jednať s človekom, ako sa zbaviť milenca, ako sa zbaviť milenky, ako sa zbaviť konkurenta v podnikaní , ako odstrániť konkurenčný obchod, ako sa zbaviť súpera, ako odstrániť súpera, ako odstrániť súpera, Ako získať rev pomstiť sa človeku, ako sa najlepšie pomstiť človeku, ako sa pomstiť človeku, ako sa pomstiť človeku, ako sa najlepšie pomstiť človeku, ako potrestať človeka, ako najlepšie potrestať človek nahradiť človeka, ako človeku pokaziť život, ako zlomiť človeka, ako zlomiť človeku život, ako urobiť človeka invalidom, ako z človeka urobiť zeleninu, ako najlepšie dať človeku lekciu , ako naučiť bastarda, ako sa stať rešpektovaným Ako prinútiť muža, aby sa ospravedlnil, ako prinútiť muža, aby sa ospravedlnil, ako prinútiť muža ísť, ako prinútiť požiadať o odpustenie. Najmite si vraha, aby ste niekoho zabili, najmite vraha, aby ste zabili svojich nepriateľov, najmite si vraha za nejaké peniaze, najmite vraha za bitcoiny