Kiralık katil tut, bir suikastçı kiralamak, cinayeti emretmek

Kiralık katil tut, bir suikastçı kiralamak, Türkiye’de bir sözleşme öldürme emri, cinayeti emretmek

Kiralık hizmet için katil.

Sözleşmeli cinayetlerin dünya çapında toplayıcısı. Dünyanın herhangi bir medeni ülkesinde faaliyet gösteren suikastçılar örgütü!

hire a hitman rent a killer assassin for hire

Kuruluşumuz, öldürücü hizmetlerin bir toplayıcısıdır. Askeri paralı askerleri işe almak ve modern şehirlerde katil olarak çalışmaya dönüştürmek için kendi işe alım merkezlerimiz var. Hizmetlerimiz tüm uygar ülkelerde geçerlidir ve çalışmaya hazır katillerden oluşan “uyku hücrelerimiz” istisnasız dünyanın tüm büyük şehirlerinde mevcuttur. Siz sipariş verin – paralı askerlerimiz gerçekleştirir.
Hem hızlı müdahale tesislerine (üslere) dayalı iyi organize edilmiş gruplara hem de farklı eğitim seviyelerine sahip yüzlerce üst düzey özel sanatçıya sahibiz.

Oyuncularımızın tanıtım videoları:

Video mobil cihazınıza yüklenmediyse sayfayı yenileyin.

Bir tetikçi kiralayın ve düşmanınızı öldürün

Suikast çevrimiçi hizmeti için bir katil kiralayın

Organizasyon sistemimiz hakkında daha fazla ayrıntıyı web sitemizin ilgili bölümünde bulabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız sol üst köşedeki site menüsünü kullanın.

Mağdurunuz yüksek profilli bir siyasi şahsiyet veya silahlı korumaları olan yüksek düzeyde korunan bir kişi değilse, standart hizmet listemiz sabit bir fiyatla sağlanır.
Silahlı korumaları olmayan ciddi işadamları ve ortalama politikacılar bile standart sabit bir fiyattan kote edilir.
Katillerimiz için kurbanın kim olduğu önemli değil, hizmetin fiyatı sadece bir durumda – silahlı bir koruma varsa – artabilir.

Hizmetlerimizin fiyatları ucuz değil. Biz gerçek çalışıyoruz ve bu nedenle 100 $ için bir sanatçı arıyorsanız, o zaman onu sokak uyuşturucu bağımlıları, alkolikler ve emri yerine getiremeyecek veya sizi teslim etmeyecek diğer güvenilmez ve aptal kişilikler arasında arayın. polisin elleri.

Hizmetlerin ve fiyatların listesi tüm ülkeler ve şehirler için geçerlidir:

1) “Sokak” standardının öldürülmesi. Katil öldürmek için ateşli silah, bıçak veya çekiç kullanıyor. Varsayılan olarak, bir sokak soygunu sahnelenir. Akıllı telefon öldürülen kurbanın elinden alınır ve cüzdan para ve kredi kartı olmadan boş olarak cesedin yanına atılır. Çoğu ülkede polis bunu güçlü ve açık bir şekilde “sıradan soygun” olarak siliyor çünkü çözülmemiş bir sözleşme cinayeti büyük bir sorun.
Hizmet bedeli – 150.000$
1 ila 7 gün arası teslim süresi.

2) Zehir vermenin transdermal yöntemiyle zehirlenme.

Hizmet bedeli – 500.000$
1 ila 7 gün arası teslim süresi.

3) Kaçırma ve ardından cinayet ve cesedin elden çıkarılması Hizmet bedeli – 1.200.000 $
3 ila 14 gün arasında teslim süresi.

4) Kaza organizasyonu. Kazanın konusu oyunculardan oluşuyor. Bu durum bireyseldir ve tamamen müşteri tarafından değil icracı tarafından belirlenir. Müşteri, yalnızca bir araba kazası sahnelemek gibi olası yöntemler hakkında tavsiyede bulunabilir. Ancak garantili bir “kaza” görevi icracıdan önce belirlendiğinden, polis ve uzmanların olanın kazasına inanması için en gerçekçi yöntemi seçen kişidir.
Hizmet bedeli – 2.000.000$
7 ila 14 gün arasında teslim süresi.

Web sitemiz sadece ücretli siparişleri kabul etmektedir.

Bedava çalışmıyoruz.

İletişim e-postalarımıza ve anlık mesajlaşma programlarımıza düzinelerce ve yüzlerce doğrudan spam mektubu yazıldığından, örneğin birini ücretsiz öldürme talepleri veya her ayak takımı ona susturuculu bir silah verip işe bir katil göndermek için ricalar yazar. -Sipariş detayları ile siparişin kusursuz ödeme gerçeği üzerine yazılanlar dışındaki tüm mektup ve mesajları görmezden geliyoruz.

Sıklıkla yazdığımız “Ödemeye hazırım” yazısının olduğu e-posta değil, siparişin yürütülmesini ve sizinle iletişim kurulmasını etkinleştiren sitede açtığımız bitcoin şartına göre mükemmel bir ödemedir. Dikkatimizi çekin ve sonuç olarak hiçbir şey ödemeden ve sipariş vermeden sohbet edin ve konuşun.

Kimseyi sohbet ederek eğlendirmek için ne zamanımız ne de eğilimimiz var. Bu nedenle, sipariş sorumlusu yalnızca, ödemenin ekran görüntüsünün ve bitcoin işlemine bir bağlantının yer aldığı “Ödedim” başlıklı bir e-posta gönderenlerle iletişime geçecektir. Ödeme yapılmayan mektuplar dikkate alınmaz.

Sipariş için standart verilere ihtiyacımız var:
1) Mağdurun Adı Soyadı
2) 10 fotoğraf fazlasıyla yeterli, ancak en az bir tane.
3) Mağdurun ikamet ettiği ve çalıştığı yerin adresleri, bir arabanın varlığına ilişkin veriler.
– Herhangi bir bilginin maksimum eklenmesi istenir, ancak en azından yukarıdaki minimum yeterlidir. Gerekirse, gerisini kendimiz öğreniriz. Bunun için de insanlar var.

Hizmetlerimizi veya mallarımızı ödemek için kripto para birimi Bitcoin satın almanız gerekir.

Biz suç hizmetiyiz ve kredi kartları, Paypal, banka hesapları vb. gibi diğer yollarla ödeme kabul etmiyoruz.
Sadece kripto para birimleri Bitcoin.

Öncelikle kripto para birimi değiştiricilerinden birine kaydolmanız ve kredi kartını ödemek gibi sizin için uygun olan herhangi bir yolla bitcoin satın almanız gerekir. Bundan sonra, Bitcoin borsadaki hesap bakiyenize yatırılacaktır. Buradan cüzdan işlemimize Bitcoin gönderebilirsiniz.

Lütfen dikkat: Borsada Bitcoin üzerinden para alışverişi için komisyon ödersiniz. Böylece, bunun için ödeme yapmak için sipariş tutarından ortalama + 3000-5000 € fazlasına ihtiyacınız olacak.

Örnek, Bitcoin alışverişini hesaba katarak 150.000 € ‘dan bir hizmet satın almak için 155.000 € +/-‘ya ihtiyacınız olacak.
Ancak özel takas teklifleri ile iki farklı takas, her şey bireyseldir, tüm özel takasçıların kendi komisyonları, limitleri, ödeme seçenekleri ve koşulları vardır. Hızlı bir şekilde iletişim kurmak ve koşulları tartışmak için borsalarla farklı yollarla iletişime geçilebilir.

Ülke, şehir, şehir, ödeme yöntemi ve istenen kripto para birimi için aramayı filtreleyebilirsiniz. Özel öneriler listesinden, köklü bir üne sahip eşanjörleri seçmeye çalışın. Kripto para satın almak için ödeme yapmadan önce, herhangi bir eşanjör onu, Tutar dondurularak depozitodaki değişim bakiyesine kaydeder. Borsa aracılık işlevi görür. Bazı durumlarda, diğer değişim koşulları üzerinde bireysel olarak anlaşmak mümkündür.

BITCOIN CÜZDANIMIZ:

bc1qfvk4qw4gq55jdwpwt9fvglv00qke8h03eqhnxr

Belirli eşanjörlerle daha ayrıntılı olarak kontrol edin.
1) https://localcryptos.com
2) https://agoradesk.com

Hizmetlerimize gerçekten ihtiyacınız varsa, bu basit ödeme sürecini kolayca halledebilirsiniz. Kripto para ödemesinin yanı sıra diğer seçenekleri kabul etmiyoruz.

__________________________

__________________________

__________________________

Google arama bloğu:

Kanada ve yurtdışında Hitman kazançları
Doğal olarak, katilin geliri hakkında kesin bir veri yok. Doğrulanmayan haberlere göre, eşlerden biri çok iyi bir miras için diğerinden kurtulmak istediğinde ev içi sözleşmeli cinayetler 400-500 bin dolar aralığında ödenebiliyor. Her durumda, 8.000 dolardan fazla değil. Doğal olarak, çoğu kurbanın kişiliğine bağlıdır. Bu fakir, sessiz ve bilinmeyen bir kişiyse, ortadan kaldırılması müşteriye çok daha küçük bir miktara mal olabilir. Bir kişinin 5.000 $’a öldürüldüğü durumlar vardır… İnanmayacaksınız ama ABD’de 500 $’a sözleşmeli cinayet işleyen müstakbel bir katil (yerel alkolik) yakın zamanda tutuklandı! Ünlü kişiliklerin, Boris Jacksonson düzeyindeki politikacıların veya yeraltı dünyasının büyük bir otoritesinin ortadan kaldırılması çok pahalıdır. Ayrıca, her katil böyle bir işi üstlenmeyeceğinden, bir icracı bulmak o kadar kolay değildir. Bazı haberlere göre bu tür cinayetlerin maliyeti 50 bin dolardan fazla.

ABD’de katiller çok daha fazla kazanıyor. Röportajlardan birinde Amerikalı bir avukat bir gazeteciye, Amerika Birleşik Devletleri’nde ünlü bir kişinin sözleşmeli olarak öldürülmesinin 30.000 ila 350.000 dolar arasında olduğunu söyledi. Aynı zamanda, tek başına çalışan profesyonel katiller, elbette, ekip çalışmasına çok daha mütevazı bir şekilde ödendiği için daha fazlasını alıyor – katılımcıların her birine yaklaşık 20 bin dolar.

Google:

Bir katil kiralayın, bir katil kiralayın, bir tetikçi kiralayın, bir tetikçi kiralayın, bir suikastçı kiralayın, para için cinayet emri verin, bir rakibi öldürün, bir profesyonel katil kiralayın, profesyonel bir suikastçı kiralayın, bir katili para için kiralayın, bir katil kiralayın para, öldürmek için katil kiralamak, öldürmek için katil sipariş etmek, para için kiralık katiller, sözleşmeli cinayetler sitesi, site cinayeti sipariş etmek, site katil kiralamak, site kiralık katil kiralamak, katil kiralamak internette, İnternette kiralık katil kiralama, öldürmek için paralı asker kiralama, iz bırakmadan bir adam nasıl öldürülür, bir adam nasıl zehirlenir, bir rakibe nasıl sipariş verilir, bir kişiye nasıl sipariş verilir, bir adamdan nasıl kurtulur kişi, rakipten nasıl kurtulur, rakipten nasıl kurtulur, bir kişiyle nasıl baş edilir, sevgiliden nasıl kurtulur, metresten nasıl kurtulur, iş hayatında rakipten nasıl kurtulur , rakip işletme nasıl kaldırılır, rakipten nasıl kurtulur, rakip nasıl ortadan kaldırılır, rakip nasıl çıkarılır, devir nasıl alınır bir insandan intikam alma, bir insandan en iyi nasıl intikam alınır, bir insandan nasıl intikam alınır, bir insandan nasıl intikam alınır, bir insandan en iyi intikam nasıl alınır, bir insanı nasıl cezalandırırım, bir insanı en iyi nasıl cezalandırırım insan yerine insan koyma, bir insanın hayatı nasıl bozulur, bir insan nasıl kırılır, bir insanın hayatı nasıl kırılır, bir insan nasıl sakatlanır, bir insanı nasıl sebzeye çevirir, bir insana en iyi nasıl ders verilir , bir piç kurusuna nasıl saygı duyulacağını öğretmek Bir erkeğin nasıl özür dilemesi, bir erkeğin nasıl özür dilemesi, bir erkeğin nasıl gitmesi, af dilemesinin nasıl sağlanacağı. Birini öldürmek için bir katil kiralayın, düşmanlarınızı öldürmek için bir katil kiralayın, biraz para için bir katil kiralayın, bitcoin için bir katil kiralayın